Dordrecht, Netherlands

Verdachte overval Zwijndrecht opgepakt

Een 22-jarige man uit Zwijndrecht en een 20-jarige vrouw uit Ridderkerk zijn opgepakt in verband met de overval die gisteren werd gepleegd op een tankstation in Zwijndrecht. Waarschijnlijk is er ook een link met een overval aan een tankstation aan de Reeweg-Oost in Dordt eind augustus.
Dennis Koorevaar | 10 september 2018 11:58 | Aangepast op 10 september 2018 11:58
De Shell aan de Kort Ambachtlaan werd gisterochtend overvallen. De dader had ook dit keer een tas van de supermarkt keten Dirk van der Broek. De politie was in verband met de overval in Dordt ook opzoek naar een man met diezelfde tas. 

De bestuurder van de auto en de bijrijder werden opgepakt. Ze zitten allebei nog vast. De auto waarin de verdachten zaten, is in beslag genomen.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...