Dordrecht, Netherlands

Verdachte overval Zwijndrecht opgepakt

Een 22-jarige man uit Zwijndrecht en een 20-jarige vrouw uit Ridderkerk zijn opgepakt in verband met de overval die gisteren werd gepleegd op een tankstation in Zwijndrecht. Waarschijnlijk is er ook een link met een overval aan een tankstation aan de Reeweg-Oost in Dordt eind augustus.
Dennis Koorevaar | 10 september 2018 11:58 | Aangepast op 10 september 2018 11:58
De Shell aan de Kort Ambachtlaan werd gisterochtend overvallen. De dader had ook dit keer een tas van de supermarkt keten Dirk van der Broek. De politie was in verband met de overval in Dordt ook opzoek naar een man met diezelfde tas. 

De bestuurder van de auto en de bijrijder werden opgepakt. Ze zitten allebei nog vast. De auto waarin de verdachten zaten, is in beslag genomen.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...