Dordrecht, Netherlands

Verdachten steekpartij nog vast

Van de zeven verdachten die na de steekpartij van zaterdagavond in de Bosboom Toussaintstraat zijn aangehouden zijn er nog steeds vijf bij de politie te gast.
Gert van der Steen | 28 mei 2018 12:23 | Aangepast op 28 mei 2018 12:23
Het gaat om twee jongens van 14 en 15 jaar, twee meisjes van 13 en 17 en een vrouw van 41 jaar. Twee jongens van 10 en 11 zijn naar huis gestuurd.

De gewonde is in het ziekenhuis gehecht en is weer thuis.

De aanleiding voor de vechtpartij is nog steeds niet duidelijk. Wel zijn er in de straat ‘s nachts nog ramen ingegooid. De politie onderzoekt of dit verband houdt met de vechtpartij.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...