gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verkeersruzie leidt tot handgemeen en racistische uitspraken

da8494d566734d2b2a8dddc0212356da

aren verschenen afgelopen dinsdag voor de rechter. Het ging om een incident van twee jaar geleden aan de Krispijnse weg. Tijdens een verkeersruzie zou er een handgemeen zijn geweest en zouden er racistische uitspraken gedaan zij

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
Twee Dordtenn.

De Dordtenaar R.K. (48) wilde met zijn auto linksaf slaan naar de Bosboom Toussaintstraat, maar op dat moment wilde S.M. (54) rechtdoor rijden met zijn fiets. Volgens K. reed de fietser door rood licht. Dit leidde tot een woordenwisseling, waarbij K. meerdere racistische uitlatingen zou hebben gemaakt.

Hierna wilde de M. de automobilist te lijf gaan met een slagwapen, daarna vluchtte hij. K. is er achteraan gereden met de auto omdat hij hem wilde overdragen aan de politie voor dit incident. K. reed hem klem in een zijstraat van de Toussaintstraat, hij raakte hierbij M. zijn voorwiel, daarom is er volgens M. sprake van een poging tot zware mishandeling.

Volgens het Openbare Ministerie was er sprake van een ernstig vergrijp, omdat K. twee keer bewust de confrontatie opnieuw opzocht. Daarom eist de officier twee weken voorwaardelijke celstraf voor beide heren.

Op drie december doet de rechtbank een uitspraak.

Lees ook

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.