Dordrecht, Netherlands

Wie wil Kerstengel worden

Het adventsproject ‘Kerstengelen 2019’ probeert de eenzaamheid tijdens de adventsdagen te verlichten voor mensen die een beetje aandacht nodig hebben. Dit initiatief van de stichting Present Dordrecht en Papendrecht vraagt ‘kerstengelen’ een beetje tijd te besteden aan anderen in de omgeving die eenzaam zijn en geen sociaal netwerk hebben.
Gert van der Steen | 18 november 2019 11:22 | Aangepast op 18 november 2019 11:22
De stichting brengt ‘vraag en aanbod’ bij elkaar. Dat betekent volgens hen niet dat er grote dingen worden georganiseerd, maar veel meer dat er een kopje koffie wordt gedronken, een praatje wordt gemaakt, een bloemetje wordt gebracht in de adventstijd van 1 tot 22 december.

Op hun website https://stichtingpresent.nl/dordrecht/kerstengelenproject2019/ kunnen mensen zich aanmelden, hetzij als kerstengel, hetzij als iemand die een beetje aandacht goed kan gebruiken. Dat kan tot 22 november.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...