Dordrecht, Netherlands

Zaterdag bij TV Dordrecht: herhaling concert van King Of The World

In de coronaperiode waren concerten bijna niet te bezoeken, en had de cultuursector het zwaar. Bibelot nam daarom een reeks live-concerten op van lokale en landelijk bekende muzikanten. RTV Dordrecht zendt deze samen met het poppodium uit om zo veel mogelijk Dordts publiek en cultuur samen te brengen.
Marie Frenay | 3 juni 2022 14:18 | Aangepast op 3 juni 2022 14:18
Can´t go home, Cincinnati en connected: een greep uit de albums van King Of The World. De band staat vooral bekend om hun bluesmuziek. De vierkoppige band is niet voor niks een vaste gast bij verschillende grote bluesfestivals zoals het beruchte Ribs ´n Blues.

Ondanks hun populariteit in het binnen- en buitenland maakten de muzikanten wat tijd vrij voor Dordt. Met of zonder publiek, King Of The World wist er weer een feestje van te maken.

TV Dordrecht zendt een herhaling van het concert van King Of The World uit op zaterdag 4 juni na het Weekoverzicht van 18:00 uur.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...