Drie van hen hadden te veel gedronken, de andere vier reden onder invloed van drugs. "Helaas bleek dat onze aanwezigheid hard nodig was", schrijven agenten op
Instagram.
De politie merkt dat "sommige mensen zich niet realiseren dat ze door drugs of alcohol trager reageren en een gevaar zijn voor andere weggebruikers".
Ongeldig of geen rijbewijs
Twee van de aangehouden bestuurders reden ook nog eens met een ingevorderd of ongeldig rijbewijs. Ook hiervoor worden zij vervolgd. Een andere gecontroleerde bestuurder had geen alcohol op, maar bleek nooit zijn rijbewijs te hebben gehaald. Hij is hier in de afgelopen maanden al meermaals voor bekeurd en daarom is zijn auto in beslag genomen.
Een ander had nog voor 1200 euro aan boetes openstaan. Die heeft hij betaald en mocht daarna zijn weg vervolgen.