Dordrecht, Netherlands

Zondag op TV Dordrecht: visie studenten op water in Via Cultura Live

Studenten audiovisuele media van het Da Vinci College presenteerden deze week hun visie op het water in en om Dordrecht in een speciale uitzending van Via Cultura Live: Dordt op Drift.
Redactie RTV Dordrecht | 20 januari 2024 16:00 | Aangepast op 19 januari 2024 18:06
De afgelopen maanden hebben eerstejaars AV-studenten van het Da Vinci College hard gewerkt aan een video-opdracht, met als kader ´Water als Natuur, Vijand, Nut of Ontspanning'. Dat leverde een serie filmpjes van 1-3 minuten op, die donderdag allemaal vertoond zijn tijdens een uitzending van Via Cultura Live.

De presentatie was in handen van Tristan van Brummen en docente Jamie Janssen, studenten Amber, Bo en Max zaten aan tafel en de meeste andere studenten met familieleden op de tribunes in een volle Biesboschhal, om te kijken naar en te praten over bijzondere producties van het lokale onderwijs. Francesco Daniel zorgde voor de muzikale intermezzi.

Deel 1 van Via Cultura Live - Dordt op Drift, met video's van studenten over het thema water in en om Dordt is deze zondag 21 januari vanaf 12.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na Op Pad Met Ad.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...