Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: politie vindt cocaïne tijdens controle I Ongeval met fatbike

Politie DrechtstedenBuiten
De politie heeft dit weekend twee mensen uit Zwijndrecht aangehouden. In de wagen waarin zij zaten, vonden agenten cocaïne en cash. Ook was er dit weekend een botsing, waarbij een auto een wiel verloor.
Jonathan Sekeris | 17 maart 2025 14:58 | Aangepast op 17 maart 2025 14:58
Wanneer de twee agenten vrijdag een stopteken geven aan het opvallende voertuig, zien ze dat de bijrijder druk bezig is op de achterbank. Bij de controle die volgt vindt de politie 169 pony packs met cocaïne. Daarnaast wordt er ruim 1300 euro aan contant geld aangetroffen. Hierop besluit de politie om de bijrijder aan te houden. De bestuurder belemmertde aanhouding en begint zich 'agressief te gedragen', schrijft de politie DrechtstedenBuiten op Instagram.

De agenten zijn vervolgens genoodzaakt om geweld te gebruiken. Uiteindelijk lukt het om de bestuurder onder controle te krijgen. De inzittenden zijn beide mannen uit Zwijndrecht, één van 17 en één van 22 jaar oud. Ze zijn inmiddels vrijgelaten. De oudste verdachte krijgt een boete en de jongste verdachte moet binnenkort voor de kinderrechter verschijnen.

Aanrijding Groenezoom
Op de Groenezoom in Dordrecht zijn zaterdagmiddag twee auto's tegen elkaar gebotst. De oorzaak van de botsing is onbekend. Beide inzittenden zijn ter controle naar het ziekenhuis gebracht.

Ongeval met fatbike
Ook was er afgelopen weekend een ongeluk met een fatbike. Bij een eenzijdig ongeval op de Zwijndrechtse brug is de bestuurder van een fatbike gewond geraakt. Het incident gebeurde in de nacht van vrijdag op zaterdag. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht. De oorzaak is niet bekend.

Lees meer over:

Politie|112-nieuws|

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Hulpdiensten massaal uitgerukt voor fiets langs sloot in Papendrecht

Veiligheidsdiensten zijn op dinsdagmorgen groots uitgerukt voor een loos alarm in Papendrecht. Er we...

Politie valt huis binnen, man (35) verzet zich hevig en moet getaserd worden

De politie heeft op woensdagochtend een vijfendertigjarige Rotterdammer opgepakt in de Noorderstraat...

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

In het dak van twee huizen in de Dordtse Fregatstraat heeft zaterdagmiddag een flinke brand gewoed. ...

In brand gestoken bedrijfsbusjes gelinkt aan andere incidenten, steeds hetzelfde bouwbedrijf doelwit

De twee busjes van bouwbedrijf Motif die eind juni zijn uitgebrand in Dordrecht hebben ook een link ...