Dordrecht, Netherlands

Annexatie Dubbeldam ook in Dordrecht herdacht

De inwoners van Dubbeldam konden er al niet omheen: Deze week is het 50 jaar geleden dat Dubbeldam werd geannexeerd door Dordrecht. Woensdagmiddag werd er in het Stadskantoor een fototentoonstelling onthuld rondom deze gebeurtenis.
Vivian Rutte | 2 juli 2020 13:17 | Aangepast op 2 juli 2020 13:17
Op de foto’s zijn bijzondere beelden te zien uit het voormalig dorp in 1970, en hoe die locaties er anno nu uitzien. De expositie zal niet alleen in het Stadskantoor te zien zijn, vertelt wethouder Piet Sleeking: “De foto’s gaan rondtrekken langs alle verpleeghuizen, in Dordrecht én in Dubbeldam, dus ik denk dat er heel veel mensen plezier aan gaan beleven.”


Ook op het Stadhuis is een verwijzing naar de annexatie van Dubbeldam zichtbaar: deze week wappert daar bovenop het torentje niet alleen een Dordtse vlag, maar ook een Dubbeldamse.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...