Dordrecht, Netherlands

Burgemeester sluit woning na explosie

Hulpdiensten in de Brikstraat na de explosie van vorig jaar RTV Dordrecht
De woning in Dordrecht waar zondagnacht een explosie plaatsvond, gaat twee weken dicht. Dat heeft waarnemend burgemeester Peter van der Velden maandag bepaald.
Redactie Streek 56 | 24 december 2024 10:21 | Aangepast op 24 december 2024 10:21
Bij de ontploffing, die rond 03.45 uur gebeurde, raakte niemand gewond. Wel heeft het getroffen huis aan de Brikstraat schade opgelopen.

Tweede explosie bij hetzelfde huis
Een jaar geleden was in december bij dezelfde woning een explosie. In eerste instantie ging toen een explosief af in de Brikstraat in Rotterdam, maar dat leek toen om een vergissing te gaan. Niet veel later was het namelijk raak in dezelfde straat, maar dan in Dordrecht.

De ontploffing van eind vorig jaar was, tot afgelopen zondagnacht, de laatste in een reeks incidenten in de Dordtse Zeehavenbuurt.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...