Dordrecht, Netherlands

DaVinci wint Impact Award

Het DaVinci College heeft een Impact Ward gewonnen met hun concept stores. Dit werd gisteten bekend gemaakt bij de overhandiging van de award.
Leo Roubos | 23 mei 2019 13:28 | Aangepast op 23 mei 2019 13:28
Leerlingen van de opleiding Ondernemer Retail verkochten in de afgelopen maanden allerlei Dordtse dingen. Ze deden alles zelf, van het bepalen van de producten tot de marketing, inrichting, inkoop en boekhouding. Daarnaast werden ook evenementen georganiseerd.

De jury van de Impact Award bestond uit directievoorzitter Roelf Polman van de Rabobank Merwestroom, bestuurder Agnes Klaren van zorginstelling De Lange Wei en medeoprichter Jaap van Oord van Fourtop ICT. Ze lieten weten zeer onder de indruk te zijn van de energie en betrokkenheid van de studenten.

Lees ook

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...