Dordrecht, Netherlands

DaVinci wint Impact Award

Het DaVinci College heeft een Impact Ward gewonnen met hun concept stores. Dit werd gisteten bekend gemaakt bij de overhandiging van de award.
Leo Roubos | 23 mei 2019 13:28 | Aangepast op 23 mei 2019 13:28
Leerlingen van de opleiding Ondernemer Retail verkochten in de afgelopen maanden allerlei Dordtse dingen. Ze deden alles zelf, van het bepalen van de producten tot de marketing, inrichting, inkoop en boekhouding. Daarnaast werden ook evenementen georganiseerd.

De jury van de Impact Award bestond uit directievoorzitter Roelf Polman van de Rabobank Merwestroom, bestuurder Agnes Klaren van zorginstelling De Lange Wei en medeoprichter Jaap van Oord van Fourtop ICT. Ze lieten weten zeer onder de indruk te zijn van de energie en betrokkenheid van de studenten.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...