Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar (48) mishandeld door drie mannen in Zwijndrecht

Op de Grevelingen in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een man in elkaar geslagen. De politie is op zoek naar getuigen van de mishandeling; er is nog niemand aangehouden.
Sander de Jonge | 2 november 2021 16:01 | Aangepast op 2 november 2021 16:01
De drie mannen liepen rond 00.40 uur op het slachtoffer af nadat hij een kennis had afgezet. De Dordtenaar wilde net in zijn auto stappen, maar vervolgens werd hij door één van de daders in het gezicht geslagen. Daarna gingen de andere twee daders de man schoppen en slaan.

De daders gingen er met een auto vandoor nadat een omstander op het rumoer afkwam. Het slachtoffer was gewond maar wel aanspreekbaar. De politie meldt niets over de reden van de mishandeling.

Eén van de daders is ongeveer 1.85 meter lang, heeft een smal, tenger postuur en smal gezicht met uitstekende junkbeenderen. Hij wordt rond de 25 jaar geschat. Tijdens de mishandeling droeg hij een zwarte hoodie met een donkere jas erover en een blauwe spijkerbroek. De twee andere daders zijn ongeveer 1.75 meter lang, wat dikker en wat ronder dan de eerste dader. Ze droegen ook beiden een zwarte hoodie met een zwarte jas erover.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...