gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dronken bestuurder haalt dronken bestuurder op

37e6d1af7c8c7c82aa20df6991aa28c0

Twee Belgen zijn in de nacht van woensdag 27 op donderdag 28 november door de politie van de A16 gehaald met teveel drank op.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Bij Dordrecht wilde de politie de auto met een man van 30 jaar achter het stuur controleren, maar die ging er vandoor. Bij een tweede stopteken leek hij te volgen en gaf uiteindelijk toch weer gas. Na een korte achtervolging werd hij bij Zevenbergschen Hoek klemgereden. Hij had fors gedronken, net zoals de 24-jarige dame die naast hem zat. Hij had ook nog eens geen geldig rijbewijs.

Hij werd overgebracht naar het politiebureau voor ademanalyse. Die kwam uit op 1.3 promille. 0.8 promille is toegestaan. Hij mag zich dus verantwoorden bij de politierechter.

Omdat hij zich moest laten ophalen belde hij even. Hij werd tot verbazing van de politie opgehaald door de vrouw van 24 die naast hem in de auto zat. De ademanalyse ging dus in één moeite door en die leverde 1.5 promille op. Zij had wél een rijbewijs maar mocht dat gelijk inleveren. Zij mag hem gezelschap houden bij de politierechter in Breda.

Lees ook

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

foto blizz tandarts 1

Budgettandarts voor mensen die het niet breed hebben: ‘Iedereen verdient goede zorg’

Wie door een laag inkomen, angst of onbekendheid nooit zijn of haar gebit laat controleren, kan op termijn flink in de problemen komen. Om die mensen te helpen, is in Ridderkerk de 'budgettandarts' in het leven geroepen. Naar schatting gaan honderden mensen in het dorp niet naar een tandarts, en de Social Store hoopt daar verandering in te brengen.

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?