gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dronken bestuurder haalt dronken bestuurder op

37e6d1af7c8c7c82aa20df6991aa28c0.jpg

Twee Belgen zijn in de nacht van woensdag 27 op donderdag 28 november door de politie van de A16 gehaald met teveel drank op.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Bij Dordrecht wilde de politie de auto met een man van 30 jaar achter het stuur controleren, maar die ging er vandoor. Bij een tweede stopteken leek hij te volgen en gaf uiteindelijk toch weer gas. Na een korte achtervolging werd hij bij Zevenbergschen Hoek klemgereden. Hij had fors gedronken, net zoals de 24-jarige dame die naast hem zat. Hij had ook nog eens geen geldig rijbewijs.

Hij werd overgebracht naar het politiebureau voor ademanalyse. Die kwam uit op 1.3 promille. 0.8 promille is toegestaan. Hij mag zich dus verantwoorden bij de politierechter.

Omdat hij zich moest laten ophalen belde hij even. Hij werd tot verbazing van de politie opgehaald door de vrouw van 24 die naast hem in de auto zat. De ademanalyse ging dus in één moeite door en die leverde 1.5 promille op. Zij had wél een rijbewijs maar mocht dat gelijk inleveren. Zij mag hem gezelschap houden bij de politierechter in Breda.

Lees ook

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.

transvaalstraat.png

Ruit gesneuveld bij explosie bij woning

Bij een huis aan de Transvaalstraat in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Brug over de Noord 2.jpg

Let op: Brug over de Noord tot en met vrijdag dicht

Wegverkeer in en om Alblasserdam moet deze week rekening houden met omleidingen. De N915 tussen Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht en de op- en afrit Alblasserdam van de A15, inclusief de Brug over de Noord, is tot en met vrijdagavond dicht. Dat geldt zowel overdag als ‘s nachts.

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.