Dordrecht, Netherlands

Drukke ochtendspits op A16 door ongeluk met vrachtwagen

De truck kwam tegen de vangrail tot stilstand Rijkswaterstaat
Door een ongeluk op de A16 zijn maandagochtend meerdere rijstroken afgesloten. Rijkswaterstaat schrijft op X, voorheen Twitter, dat er 88 meter vangrail hersteld moet worden. Dit gaat tot aan het einde van de ochtend duren.
Corrado Francke | 2 december 2024 09:36 | Aangepast op 2 december 2024 09:36
Het ongeval gebeurde rond A16 ter hoogte van Willemsdorp, aan de zuidkant van Dordrecht. De truck belandde in de middenberm tegen de vangrail.

Rond 8:00 uur zorgde dat voor ruim een uur vertraging vanuit de richting van Breda. Ook op de A17, vanuit Roosendaal, stonden bestuurders lang in de file. Ruim anderhalf uur later was het nog altijd druk in de richting van Dordrecht en Rotterdam.

Lees ook

Treinverkeer voorlopig plat na aanrijding bij station

Het treinverkeer rond station Dordrecht Zuid ligt dinsdagochtend voorlopig stil. Een persoon is aang...

Ronald verloor zijn benen door een bermbom, toch viert hij vandaag zijn vrijheid

Militair Ronald van Dort rijdt in 2008 door de woestijn in de Afghaanse provincie Uruzgan. Een bermb...

Deze week in Rijnmond Lokaal: vernielde Stolpersteine, wegpiraten en oorlogsverhalen

Het tv-programma Rijnmond Lokaal is normaal gesproken vaste prik op maandag op TV Dordrecht. Door de...

Kranslegger vliegt in vanuit Engeland voor Dodenherdenking: ‘trots om hier deel van uit te maken’

Andrew Sebes legde dit jaar de derde krans tijdens de dodenherdenking in Dordrecht. De Engelsman leg...

Unieke docu-serie '75 jaar Vrijheid' nog een keer te zien op TV Dordrecht

In het kader van 80 jaar vrijheid zenden wij dit jaar nog een keer onze documentaire-serie '75 jaar ...

Kijk terug: Dodenherdenking in Dordrecht

Honderden mensen hebben zondagavond de Dodenherdenking in Dordrecht bijgewoond. Om 19:45 uur begon e...