gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro’s voor familie verdronken meisje Chiara

dc57393393d36e013edadb8eead5295b.jpg

Een inzamelingsactie voor de familie van het overleden 13-jarige meisje heeft vandaag al bijna 7.000 euro opgeleverd. Het meisje verdronk zaterdagmiddag 10 juni bij het zwemmen in een recreatieplas in Alblasserdam. Haar familie heeft geen uitvaartverzekering.

Ananda Cobussen |  | Aangepast op
De 13-jarige Chiara verdronk in recreatieplas het Lammetjeswiel in Alblasserdam. Samen met vriendinnetjes zocht ze verkoeling in de zwemplas, maar verdween onder water. Er werd gelijk alarm geslagen en na een poosje was ze weer terecht. Ondanks dat ze meteen werd gereanimeerd, bleek het te laat voor Chiara. Ze was al overleden.

Chiara is al begraven, maar de ouders van Chiara hebben geen uitvaartverzekering. De initiatiefnemers willen minstens 9.500 euro ophalen. Om de kosten te dekken, is er een inzamelingsactie opgezet. Inmiddels hebben al meer dan driehonderd mensen gedoneerd, waardoor de teller nu op 6.990 euro staat.

Chiara was als leerling ingeschreven bij één van de internationale schakelklassen van het Stedelijk Dalton Lyceum in Dordrecht.

Wil je de ouders van Chiara een steuntje in de rug geven na het verlies van hun dochter? Klik dan hier om te doneren.

Lees ook

Nieuw project.jpg

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.

IMG_1616 (2).jpg

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.