gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hier zijn ze de komende periode aan de weg bezig

28a711d4eda4fe90cc3135d9d7865ede

Deze week moet je rekening houden met de volgende wegwerkzaamheden in Dordrecht. Te beginnen met de Krispijnseweg. Tot en met donderdag 5 oktober is de weg helemaal, of voor een deel afgesloten in verband met asfalteringswerkzaamheden tussen de Van Baerlestraat en de nieuwe rotonde bij de Brouwersdijk.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Deze week wordt er ook gewerkt tussen de Van Baerlestraat en de Hugo de Grootlaan. Hierbij is het wel mogelijk de stad in te rijden. Voor verkeer dat de stad uit gaat geldt een alternatieve route. Komend weekend is de Krispijnsetunnel dicht.

Komende dinsdag op woensdagnacht is de N3 dicht in verband met een functionele test aan de Papendrechtse brug. In de nacht van vrijdag 29 op zaterdag 30 september is de randweg tijdelijk afgesloten. Tussen 21.00 uur en 6.00 uur wordt gewerkt aan de weg richting A16. Woensdag 4 op donderdag 5 oktober is tussen 21.00 uur en 6.00 de randweg de andere kant op tijdelijk afgesloten.

Woensdagavond gaat ook de oprit ter hoogte van het ziekenhuis richting Papendrecht dicht. De afrit is al een tijdje afgesloten in verband met het plaatsen van een geluidsscherm. Die werkzaamheden duren nog tot medio 2024.

Meer informatie vind je op de website van de gemeente.

Lees ook

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.