Dordrecht, Netherlands

Jonge Dordtenaar mogelijk betrokken bij explosie

Een jonge Dordtenaar zou betrokken zijn geweest bij een explosie in Amersfoort. De man is aangehouden door de politie.
Marie Frenay | 22 augustus 2022 10:51 | Aangepast op 22 augustus 2022 10:51
Bewoners van de Verdistraat in Amersfoort werden op maandag 22 augustus wakker geschud door een explosie. De ontploffing zou bij een van de woningen in de straat hebben plaatsgevonden.

Dankzij een tip van een getuigen kon de politie snel actie ondernemen en werden er twee achttienjarige mannen gearresteerd op de A27. Een van de verdachten komt uit Amsterdam en de ander uit Dordrecht.

Het onderzoek naar de oorzaak van de explosie en de betrokkenheid van de mannen wordt momenteel nauwkeurig onderzocht door de politie.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...