Dordrecht, Netherlands

Medewerker Maasstad Ziekenhuis verdacht van meerdere zedenmisdrijven

Een 53-jarige Dordtenaar is deze week aangehouden omdat hij wordt verdacht van zedenmisdrijven in het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam. De man werkte in het ziekenhuis. Het is onduidelijk wat voor werk hij daar deed.
Alexander Eleveld | 25 februari 2022 11:07 | Aangepast op 25 februari 2022 11:07
Het ziekenhuis kreeg in november 2021 de eerste signalen over grensoverschrijdend gedrag. De verdachte is sindsdien niet meer aan het werk geweest in het Maasstad. Tussen december 2021 en januari 2022 zijn meerdere aangiften van grensoverschrijdend gedrag tegen de man binnengekomen.

“In ons ziekenhuis moet iedereen veilig kunnen werken en verblijven. We betreuren het enorm dat het ons niet is gelukt om de betrokkenen die veiligheid te bieden", zegt Wietske Vrijland, lid van de raad van bestuur van het Maasstad Ziekenhuis. "We bieden psychologische ondersteuning aan degenen die daar behoefte aan hebben. Naar aanleiding van deze gebeurtenissen beraden we ons of er extra maatregelen nodig zijn. We hechten er veel belang aan om dit in de toekomst te voorkomen."

De verdachte is donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Hij is onder strenge voorwaarden voorlopig vrijgelaten.

Dit bericht is afkomstig van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...

Zware mishandeling Statenplein leidt tot hersenschudding en gebroken neus

Op het Statenplein in Dordrecht is in de nacht van 13 op 14 juni een 29-jarige Dordtenaar mishandeld...

‘Drugsafval’ en lokbus honderden keren gemeld: ‘Twee geslaagde acties’

Het geloosde ‘drugsafval’ in Hendrik-Ido-Ambacht is niet onopgemerkt gebleven. Dat blijkt uit cijfer...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...

Tegen oplichting en diefstal: politie en experts gaan de straat op

Oplichting, identiteitsfraude en het stelen van persoonsgegevens zijn in een wereld die in rap tempo...

Man (24) met vuurwapen gepakt nadat agent waarschuwingsschot lost

Een 24-jarige Dordtenaar met een vuurwapen is aangehouden na een korte achtervolging in Rotterdam. D...