Dordrecht, Netherlands

Misverstand vlag met gezicht Diego

Het misverstand over de vlag met het gezicht van  Diego erop is opgelost. Met de vlag werd gezwaaid tijdens de overwinning van Feyenoord op zondag. Dat leidde tot een emotionele oproep op Facebook. De 10-jarige Diego werd begin maart dood aangetroffen in zijn vader's huis aan de Jan Vethkade.
Carlijn Kruidhof | 16 mei 2017 09:35 | Aangepast op 16 mei 2017 09:35
Het nichtje van Diego postte een oproep op Facebook, waarin ze vroeg naar de identiteit van de makers van de vlag en of ze de vlag mocht overnemen. Dit bericht stond op haar eigen afschermde account. Het bericht werd overgenomen door Jennifer Davids en dat werd vervolgens meer dan 3000 keer gedeeld.

Maar nu blijkt dat de vlag gemaakt was door vrienden van Diego, met toestemming van zijn moeder. Ricky en Tamara Copper’s zoontje was de beste vriend van Diego. “We lieten de vlag maken nadat bekend werd dat er een minuut stilte zou worden gehouden in De Kuip, net nadat het was gebeurd. Sindsdien hebben we hem elke keer meegenomen naar het stadion. Hij had er gisteren natuurlijk gewoon bij moeten zijn en nu was hij dat ook een klein beetje.”

De moeder van Diego liet via woordvoerder Priscilla Glimmerveen weten dat ze het 'een super mooi gebaar' vond.

De Facebook-post is ondertussen verwijderd.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...