gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Motorblokken van oldtimers warmen op voor Riverside Car Classic

023c1a46746a442a88cf96bbc7ca01dc

Deelnemers van de Riverside Car Classic zijn hun oldtimers aan het klaar maken voor de Rally. En dit jaar wordt de rally een groot feest, want autobedrijf Ames bestaat inmiddels 75 jaar. De automobilisten beginnen en eindigen daarom bij het feestvierende bedrijf.

Marie Frenay |  | Aangepast op
Eigenaren van oldtimers hoeven niet lang meer te wachten op het startsein, aankomende zaterdag gaat Riverside Car Classic van start. Deze editie is net iets anders dan voorafgaande jaren, want autobedrijf Ames jubileert in het weekend van 8 oktober.

Dit jaar doen er 46 deelnemers mee met 25 verschillende automerken. Van een Rolls Roys tot een Bentley, voor ieder wat wils.

De deelnemers komen uit verschillende hoeken van de Drechtsteden, sommige deelnemers komen zelfs van buiten de Drechtsteden. Het is de bedoeling dat de automobilisten straks verschillende opdrachten en ritjes gaan maken om kans te maken op een prijs.

Wanneer is al dat ronkende pracht en praal te zien? De auto’s komen rond 8.15 uur aangereden, dan is er ook even tijd om de auto’s te bewonderen. De wedstrijd begint om 9.30 uur en eindigt om 16.00 uur

Lees meer over:

Lees ook

autobranden reeks

onderzoek

Politie vraagt om hulp: wees alert op autobranden

In het onderzoek naar de reeks autobranden die sinds begin dit jaar Dordrecht treft, roept de politie hulp in van inwoners. Ondanks onderzoek is nog niet duidelijk of er sprake is van één of meerdere daders, en of de branden met elkaar te maken hebben of niet. “De politie kan tips en informatie van omwonenden goed gebruiken.”

archieffotopolitie

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

OPMA Vita Kovalenko

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.