Dordrecht, Netherlands

Ongeluk Drechttunnel: tunnelbuis richting Rotterdam dicht

De auto op zijn kop in de Drechttunnel Rijkswaterstaat
Door een ongeval in de Drechttunnel is één van de tunnelbuizen een tijd lang afgesloten geweest. Volgens Rijkswaterstaat was de vertraging op de A16 richting Rotterdam daardoor opgelopen tot een uur.
Redactie Streek 56 | 2 april 2025 16:29 | Aangepast op 2 april 2025 16:29
Door nog onbekende oorzaak zijn twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen in de tunnelbuis, waarna één auto op zijn dak is terechtgekomen. "Hulpdiensten zijn bezig om de weg zo snel mogelijk (deels) vrij kunnen geven. We hebben een omleiding ingesteld", aldus Rijkswaterstaat eerder op X.

Iets na 17.00 uur meldt Rijkstwaterstaat dat het bergen van het voertuig is gelukt. "Goed nieuws! De Drechttunnel (#A16) richting Rotterdam is weer open. De berger heeft de auto rechtop gezet en de ZOAB-cleaner heeft de weg schoongemaakt. De omleiding is ook ingetrokken. Goede reis!"

Lees meer over:

112-nieuws|verkeersinformatie|

Meest gelezen

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

Corrado Francke | 26 jul 2025 14:52

Lees ook

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

In het dak van twee huizen in de Dordtse Fregatstraat heeft zaterdagmiddag een flinke brand gewoed. ...

Flinke botsing Dordrecht, beide auto’s weggesleept

Twee auto’s zijn op de Helmholtzstraat in Dordrecht in botsing gekomen. Het ongeluk gebeurde woensda...

Fietser geschept in Papendrecht, mogelijk na voorrangsfout

Een fietser is woensdagmiddag aangereden op de Kennedylaan in Papendrecht. Zowel de politie als ambu...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Brandweer uitgerukt voor keukenbrand

Hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een incident in een woning aan de Brooshooftstraat in ...

Nur is alles kwijt na verwoestende brand: 'Ik woonde er net, alles was nieuw'

Buurtbewoners van de woning die afgelopen nacht volledig verwoest werd na de brand en explosie in Pa...