Dordrecht, Netherlands

Overlijden, ziekte en bekladding in Merwestein

Het is een vervelend weekend voor Park Merwestein. Het Hertenbokje is ingeslapen, het dier was ziek en kreeg last van zowel bloedingen als z’n achillespees. Daarom werd besloten het dier uit zijn lijden te verlossen.
Robert van Loon | 29 september 2018 16:22 | Aangepast op 29 september 2018 16:22

De kastanjeboom 86 heeft de bloedziekte en moet worden gekapt, door de ziekte begint de boom af te sterven en levert hij gevaar op. Wanneer de boom wordt gekapt is niet bekend, ook wat voor boom de kastanje gaat vervangen is nog onduidelijk.

Ook is het monument van Burgemeester Wichers door vandalen beklad met een stift. Wat de tekens moeten voorstellen is niet bekend, maandag wordt het beeld gereinigd.

Meest gelezen

Illegaal bordeel Vincent van Goghstraat gesloten

Redactie RTV Dordrecht | 20 sep 2023 12:41

Lees ook

Stoppen met roken blijft moeilijk: 'We hebben nog een lange weg te gaan'

Stoppen met roken. Het blijft voor veel rokers een moeilijke opgave. Dat blijkt ook uit de verhalen ...

Waterbus stopt weer aan de Hooikade

Goed nieuws voor reizigers: vanaf 2 oktober wordt de halte Hooikade weer opgenomen in de (winter) di...

Vuurwerkresten gevonden na explosie in bunker: ‘Alsof er een vliegtuig neerstortte’

Een explosie in een bunker aan de zuidkant van Dordrecht heeft zondagavond voor een enorme knal gezo...

Rouwstoet door centrum van Dordrecht als protest tegen Chemours

Een bonte rouwstoet vertrok op zaterdag 23 september vanaf het Stationsplein om een ronde door het c...

FC Dordrecht is beter dan in vorige seizoenen, 'maar mentaal nog een stap maken'

Kwaliteit genoeg, maar 'de echte wil om te winnen' ontbreekt af en toe nog bij FC Dordrecht. Dat con...

Bewoners Wielwijk meten klimaatverandering in eigen wijk

Wielwijk doet mee aan een Europees burgerwetenschapsprogramma, dat onderzoek doet naar klimaatverand...