Dordrecht, Netherlands

PvdA fractie wijzigt weer

De Dordtse PvdA gemeenteraadsfractie zal binnenkort wederom een wijziging ondergaan.
Fokko van der Straaten | 23 september 2016 20:32 | Aangepast op 23 september 2016 20:32
Dit meldt Wouter van der Spoel op Facebook. Hij vraagt zijn FB vrienden om advies wat te doen als in november een zetel vrij komt.


Ga ik het doen of ga ik het niet doen? En zo ja, hoe? Er komt een zetel vrij in de gemeenteraad. Ik ben de 1e opvolger en kan vanaf november in de raad voor anderhalf jaar. Ik heb 3 opties:

1. Ik bedank en ga verder met mijn leven.

2. Ik ga het doen en ben onderdeel van de PvdA fractie.

3. Ik ga het doen en start mijn eigen partij.

Iemand goed advies?

Als van der Spoel besluit de raadszetel te bezetten ontstaat de situatie dat er een raadslid plaatst neemt terwijl hij enkele jaren geleden zijn lidmaatschap bij de PvdA opgezegd heeft.

De raadszetel komt beschikbaar doordat Nilufer Sonmezer vanwege gezondheidsproblemen met haar raadswerk moet stoppen. Eerder deze maand stopte PvdA raadslid Bahattin Guler. Hij zal aanstaande dinsdag tijdens de gemeenteraadsvergadering opgevolgd worden door Peter Puik.

Lees ook

Of hij het nu wil of niet, Kuijt is de populairste op fandag FC Dordrecht

Springkussens, spandoeken, stroopwafels en muziek: FC Dordrecht pakte zaterdag flink uit tijdens de ...

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Excelsior (2-2)

FC Dordrecht-trainer Dirk Kuijt koestert het 2-2 gelijkspel van zijn ploeg Excelsior zaterdag. “Dat ...

FC Dordrecht en Excelsior in evenwicht bij eerste oefenduel in eigen stadion

Het oefenduel tussen FC Dordrecht en Excelsior zaterdag is onbeslist gebleven: 2-2. Namens de ploeg ...

Hoe kinderen een steekpartij verwerken: 'Schrik niet als je kind dit naspeelt op school'

In de pauze van een schoolmusical in Alblasserdam werd woensdagavond een leraar neergestoken toen hi...

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...