gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht shopt opnieuw in Spakenburg en haalt nieuwe verdediger

935d92122a0b37d767815fa5813d304c

FC Dordrecht heeft donderdag de eerste aanwinst in aanloop naar het nieuwe seizoen gepresenteerd. Vleugelverdediger Deveron Fonville (21) komt over van VV IJsselmeervogels en tekent voor twee jaar, met een optie voor nog een seizoen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het is sinds de jaarwisseling de derde keer dat de Krommedijkclub in de gemeente Bunschoten-Spakenburg shopt. In januari trok de club al Augustin Drakpe (Spakenburg) en Marouane Afaker (IJsselmeervogels) aan. Fonville wordt dus herenigd met Afaker, die in maart zijn eerste goal voor FC Dordrecht scoorde.

Fonville begon zijn voetbalcarrière in Nieuwegein en doorliep vervolgens de jeugdopleiding van PSV. In 2019 maakte de linkspoot de overstap naar de academie van FC Utrecht. Na een avontuur bij derdedivisionist USV Hercules maakte hij eind 2023 de overstap naar IJsselmeervogels.

“Ik ben ontzettend blij om mijn eerste profcontract te tekenen bij FC Dordrecht”, laat Fonville via de clubsite van zijn nieuwe werkgever weten. “Dit is een geweldige kans om mezelf verder te ontwikkelen en bij te dragen aan het succes van de club. Deze stap bevestigt voor mij dat alles mogelijk is, zolang je er maar in gelooft.”

Lees meer over:

Lees ook

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.