Dordrecht, Netherlands

Dordtse inbrekers op heterdaad betrapt

Twee mannen uit Dordrecht zijn zondagmorgen vroeg op heterdaad betrapt tijdens en inbraak in Alblasserdam. Zij waren een huis binnengeslopen aan Vinkenpolderweg en werden opgemerkt door een oplettende getuige.
Sander Verrips | 14 juni 2021 11:23 | Aangepast op 14 juni 2021 11:23
De bewoners waren niet thuis, maar een omstander zag wat licht in het huis en belde 112. Agenten stonden vervolgens rond 05:00 uur voor de deur terwijl de Dordtse inbrekers nog in het huis waren waardoor zij meteen aangehouden konden worden. De woning was behoorlijk overhoop gehaald.

De twee mannen van 20 en 21 jaar oud hadden een tas met sieraden en contant geld bij zich. Er wordt nog onderzocht of dit allemaal uit het huis in Alblasserdam afkomstig is.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...