Dordrecht, Netherlands

Dordtse inbrekers op heterdaad betrapt

Twee mannen uit Dordrecht zijn zondagmorgen vroeg op heterdaad betrapt tijdens en inbraak in Alblasserdam. Zij waren een huis binnengeslopen aan Vinkenpolderweg en werden opgemerkt door een oplettende getuige.
Sander Verrips | 14 juni 2021 11:23 | Aangepast op 14 juni 2021 11:23
De bewoners waren niet thuis, maar een omstander zag wat licht in het huis en belde 112. Agenten stonden vervolgens rond 05:00 uur voor de deur terwijl de Dordtse inbrekers nog in het huis waren waardoor zij meteen aangehouden konden worden. De woning was behoorlijk overhoop gehaald.

De twee mannen van 20 en 21 jaar oud hadden een tas met sieraden en contant geld bij zich. Er wordt nog onderzocht of dit allemaal uit het huis in Alblasserdam afkomstig is.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...