Dordrecht, Netherlands

Hoe dichter bij FC Dordt, hoe netter het wordt

FC Dordrecht heeft afgelopen twee seizoenen geen boetes gekregen van de KNVB. Dat blijkt uit onderzoek door de NOS.
Redactie RTV Dordrecht | 9 augustus 2023 10:14 | Aangepast op 9 augustus 2023 10:14
De NOS onderzocht hoeveel boetes de KNVB heeft uitgedeeld in de twee voetbalseizoenen sinds de coronaperiode. De voetbalbond legde sinds corona 167 keer een straf op aan clubs in verband met incidenten met en door supporters. Dat is veel meer dan de 29 in de twee seizoenen voor corona.

Het gaat om boetes voor het afsteken van vuurwerk, het gooien van bier en voorwerpen op het veld, het belagen van spelers en scheidsrechters, brandstichting, vernieling, spreekkoren, spandoeken, het bestormen van het veld en vechten met de mobiele eenheid.

Er zijn zeven clubs die geen enkele boete opgelegd kregen. FC Dordrecht is daar een van. In totaal is voor 919.875 euro aan boetes opgelegd.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...