gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

695a41d988b47c8824fb0ae647e7e373

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto. De 18-jarige reed op een motorscooter over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht, toen hij een automobilist die ter hoogte van de Krispijntunnel de weg opreed over het hoofd zag. Volgens de politie reed de bestuurder van de scooter veel te hard.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
“Op dinsdag 22 april zagen wij een motorscooter rijden die een wheelie maakte op de drukke Spuiboulevard”, schrijft de politie op Instagram een dag later. “De bestuurder bleef oogcontact met ons zoeken en was duidelijk uit op een confrontatie. De motorscooter was voorzien van een illegale kentekenplaat zodat wij de identiteit van het voertuig niet konden vaststellen.”

In verband met de veiligheid van de bestuurder en de overige weggebruikers besluit de politie niet achter de motorscooter aan te gaan. “Een kwartier later stonden wij stil op de Burgemeester de Raadtsingel en hoorden wij dat er een motorscooter aankwam”, vervolgt de politie. “Wij zagen dat het dezelfde motorscooter was die ons net had uitgedaagd op de Spuiboulevard. De motorscooter kwam met zeer hoge snelheid voorbij, maar had niet gezien dat er twintig meter voor ons een personenauto de weg opdraaide.”

De agenten zien vervolgens het ongeluk voor hun ogen gebeuren, waarbij de jonge bestuurder “15 meter door de lucht vloog”. De agenten verlenen eerste hulp, waarna de 18-jarige zwaargewond naar het ziekenhuis wordt gebracht. De automobilist die bij het ongeluk betrokken was, komt met de schrik vrij.

Lees meer over:

Lees ook

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

A16-RWS131023SS001 - WNZ Frank vd Zwan_tcm26-344983

A16 bij Ridderkerk dit weekend afgesloten

De A16 bij Ridderkerk gaat dit weekend dicht vanwege groot onderhoud. Vanaf vrijdagavond 7 augustus 20.00 uur tot maandagochtend 10 augustus 05.00 uur is de snelweg afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk en knooppunt Terbregseplein.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

Bloys van Treslongstraat, google streetview

Eerste nieuwe woningbouwlocatie na wegvallen Middenzone bekend

De plannen voor grootschalige woningbouw in de Middenzone in Dordrecht zijn in duigen gevallen door de nieuwe locatie van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het college zoekt naar alternatieve locaties om de verloren woningbouw te compenseren. De Bloys van Treslongstraat in Crabbehof is de eerste nieuwe plek die het stadsbestuur bekend heeft gemaakt.