Dordrecht, Netherlands

Jongen (17) fietst, met telefoon in de hand, meisje (2) omver

Afbeelding ter illustratie Politie Dordrecht
Een onoplettende 17-jarige jongen heeft zondagmiddag een 2-jarig meisje omver gefietst in Wielwijk. De jongen reed op een elektrische fiets én met een telefoon in zijn hand. Daardoor fietste hij hard tegen het meisje aan.
Corrado Francke | 20 juni 2022 09:19 | Aangepast op 20 juni 2022 09:19
De jongen probeerde na de aanrijding weg te fietsen, schrijven agenten op Instagram. Omdat hij door omstanders werd tegenhouden, kan hij binnenkort naar alle waarschijnlijkheid een boete op de deurmat verwachten.

Het meisje stond met haar moeder op het Admiraalsplein toen het ongeluk gebeurde. Het jonge slachtoffer is door de ambulance ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Telefoons in het verkeer
De afgelopen weken zijn er door de Dordtse politie tientallen bekeuringen geschreven voor het fietsen met een telefoon in de hand. “De komende weken zal hier extra op gecontroleerd worden”, laat de politie weten.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...