Dordrecht, Netherlands

Aanhouding na ongeluk op A16, bestuurder onder invloed van drugs

De politie heeft vrijdagmiddag iemand aangehouden na een aanrijding op de A16. De bestuurder reed met een ongeldig verklaard rijbewijs en was onder invloed van drugs, schrijven agenten op Instagram.
Corrado Francke | 29 november 2024 17:39 | Aangepast op 29 november 2024 17:39
Bij de kop-staartbotsing in de richting van Breda waren meerdere voertuigen betrokken. Het is niet bekend hoe het met de inzittenden gaat.

De aanrijding zorgde voor een lange file vanaf Ridderkerk. Bestuurders moesten rekening houden met een vertraging van 45 minuten. Rond vijf uur was het ongeluk afgehandeld en kon ook een rijstrook, die door de botsing was afgesloten, weer open.

Lees meer over:

Ongeluk|A16|

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

112-nieuws: brand door pannetje op vuur en motorrijder belandt in sloot

De hulpdiensten zijn donderdag meermaals uitgerukt in Dordrecht. In de middag heeft de brandweer een...

Auto belandt op kant na eenzijdig ongeluk

Een elektrische auto is dinsdagochtend op zijn kant beland in Dordrecht. Het ongeluk gebeurde rond 0...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...

Met 250 km/u over de A16 eindigt in zware crash, OM eist voorwaardelijke celstraf

Slingerend en slalommend raast Younes el H. (27) over de A16. De snelheid ligt tussen de 180 en 250 ...

Vrouw rijdt verkeerregelaar aan, rijdt door maar meldt zich later

Een 24-jarige vrouw heeft zichzelf gemeld op het politiebureau, nadat ze woensdag in de Dordtse wijk...

Verkeerscampagne afgetrapt: 'Houd rekening met elkaar'

Een nieuwe verkeersveiligheidscampagne is in Papendrecht van start gegaan. Aandacht voor het verkeer...